Перейти до змісту
Бородянський пообіцяв охопити українським телемовленням до 80% окупованих територій

Бородянський пообіцяв охопити українським телемовленням до 80% окупованих територій

Держава планує запустити новий телеканал.

Протягом трьох місяців на окупованих територіях з'являться сигнали українських телеканалів.

Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" пообіцяв міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський.

Він уточнив, що вже відбулося тестування сигналу - він може охопити до 80% окупованих територій. Як саме це відбуватиметься, Бородянський поки що тримає в таємниці.

Міністр зазначив, що буде створений новий державний інформаційно-розважальний телеканал на базі UATV. Він мовитиме двома мовами - українською та російською.

Протягом трьох місяців ми зможемо доставити ТБ-сигнал до мешканців окупованого Донбасу.

Бородянський: Протягом трьох місяців ми зможемо доставити ТБ-сигнал до мешканців окупованого Донбасу. В ефірі програми «Право на владу» міністр молоді та спорту України Володимир Бородянський розповів, що планує запустити державний телеканал, який на першому етапі буде розважально-інформаційним та мовитиме українською та російською.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 7 листопада 2019 р.

Раніше очільник Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що допускає надання російській мові статусу регіональної в Донецькій та Луганській областях, якщо вони повернуться до складу України.

Бородянський розповів, без чого не можна починати діалог про примирення українців.

Бородянський розповів, без чого не можна починати діалог про примирення українців. «Якщо казати про проблеми, які заважають поверненню України у кордони 2014р. – це припинення російської агресії. Без усунення цього чинника неможливо починати примирення», - сказав в ефірі ток-шоу «Право на владу» міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 7 листопада 2019 р.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин