Перейти до змісту
Боєць "Азову" після обстрілу снайпера отримав поранення: воїн сам надав собі першу допомогу

Боєць "Азову" після обстрілу снайпера отримав поранення: воїн сам надав собі першу допомогу

Бойовики порушують домовленості про перемир’я.

Боєць полку “Азов” сьогодні близько полудня дістав поранення на передовій  неподалік окупованої Горлівки. Загарбники самі ж попросили локальне кількагодинне перемир’я, аби забрати з лінії вогню тіла своїх знищених розвідників. Коли ж українські оборонці погодились і поставили зброю на запобіжники, розпочали обстріл, йдеться у ТСН.19:30.

Тут знають про перемир’я, але тиші, цілковитої, за винятком кількох днів наприкінці липня, так і не настало, розповідає з передової наш кореспондент.

"Періодично прострілюють, ми даємо відповідь. (Обстріли) Вдень, вночі!", - кажуть бійці.

Впродовж останнього тижня, окрім стрілецької зброї, мало не щодня, на ділянці передової навколо Горлівки ще й вибухають важкі міни. Ворожу розвідгрупу бійці полку “Азов” помітили темною порою, у ніч проти четверга. Наближаючись до українських позицій, чужинці тоді почали стріляти. “Азовці” - відповіли. Чотирьох диверсантів, наші хлопці знищили на місці. Одного захопили у полон. Аби пошуковці з Горлівки, змогли безпечно забрати тіла вбитих, сьогодні зранку окупанти пообіцяли геть принишкнути.

"Ми уклали з бойовиками джентельменське перемир'я, щоб їхня організація "Вантаж-200" спокійно могла забрати своїх 200-тих, які загинули в сірій зоні, намагаючись зайти на наші позиції. Їхня розвідгрупа", - розповідає військовослужбовець полку “Азов” Гатті.

Відео Боєць полку "Азов" дістав поранення неподалік окупованої Горлівки

Загарбники самі ж запросили локальне кількагодинне перемир’я, аби забрати з лінії вогню тіла своїх знищених розвідників. Коли ж українські оборонці погодились і поставили зброю на запобіжники, то вороги розпочали обстріл.    

Боєць полку "Азов" дістав поранення неподалік окупованої Горлівки

На позиціях неподалік окупованої частини Зайцевого сьогодні зранку мало би запанувати іще одне, так би мовити, внутрішнє, локальне перемир’я. З 8-ї години і аж до першої дня. Але на початку 12-ї окупанти і це, маленьке перемир’я розстріляли.

"Десь о пів на 12 вони зі стрілецької обстріляли мої позиції. Був поранений мій боєць", - каже азовець.

Насправді та стрілецька атака була - звуковим, відволікаючим маневром, аби прикрити роботу снайпера. У перехрестя його прицілу і потрапив боєць полку “Азов”.

"Він ніс бойове чергування на посту, трохи далі по нашій позиції. Були постріли і снайпер поцілив його. В нього потрапила куля", - розповідають на позиції.

Пораненому бійцю трохи більше 20 років і він досвідчений воїн, кажуть побратими. Але снайпер, припускають, стріляв з дуже близької відстані.

"Прилетіло в бліндаж, поранило в руки, посікло обличчя, шию", - перелічують поранення бійці.

Поранений “Азовець” спромігся власноруч накласти турнікет, а далі до шпиталю його вже мерщій доправили медики підрозділу. Побратими зібрали речі, аби передати до лікарні. Зброя, впевнений командир, дочекається повернення бійця у штабі.Загрози його життю, твердять – немає.

"У нас, у мене в роті, перше: побратимство! Друге: помста! Вони про це знають! За кожного нашого полеглого "азовця", за кожного пораненого - ворог отримує втричі!", - запевняє Гатті.

Сьогодні, навіть після поранення побратима, зізнаються “Азовці”, не стріляли. Адже, на лінії вогню тої миті ще цілком могли перебувати пошуковці. Та "холодну страву", запевняють, - окупантам, неодмінно подадуть.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин