Бої за Іловайськ: ГПУ повідомила про підозру одному з очільників російського Генштабу

Його оголошено в розшук.

Генпрокуратура повідомила про підозру першому заступнику голови Генерального штабу Російської Федерації Миколі Богдановському.

Про це йдеться у відповіді ГПУ на запит РБК-Україна.

 

"За фактом віроломного вбивства українських військовослужбовців під час виходу з оточення в районі м. Іловайськ Донецької області повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України, першому заступнику начальника Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації генерал-полковнику Богдановському М.В., якого оголошено у розшук, судом надано дозвіл на його затримання", - зазначається у відповіді.

Нагадаємо, у серпні минулого року Генеральна прокуратура України повідомила про підозру 18 представникам російської влади та керівникам збройних сил РФ через розв'язання і ведення агресивної війни проти України та вчинення інших воєнних злочинів. Серед них, зокрема, радник президента РФ Сергій Глазьєв та міністр оборони Російської Федерації Сергій Шойгу. 

Залиште свій коментар