Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовик "Гіві" звинуватив екс-командира "Востока" в співпраці з Україною

Зокрема, він стверджує, що Ходаковський відповідальний за втрати "ДНР" в боях за аеропорт.

Терорист "ДНР" Михайло Толстих на прізвисько "Гіві" заявляє, що колишній командир незаконного збройного формування "Восток" Олександр Ходаковський займається "підривною діяльністю" на користь України.

Про це повідомляють "Новини Донбасу"."Я з ним кілька разів спілкувався. Людина — СБівець, вихований в такій структурі, так що з цією людиною було неприємно спілкуватися", - сказав "Гіві", додавши, що не вірить словам Ходаковського.

"Гіві" звинуватив Ходаковського у втратах, які зазнали незаконні збройні формування під час бою за Донецький аеропорт у травні 2014 року і заявив, що в інших боях за стратегічний об'єкт незаконне збройне формування "Восток" практично не брало участі, оскільки "у них не було наказу командира".

Крім того, він звинуватив Ходаковського, що "Восток" навмисно пропустив танки українських військових під час битви за аеропорт в тил бойовиків.

Раніше так званий "секретар ради безпеки ДНР", бойовик Олександр Ходаковський заявив про те, що люди на окупованій території розчарувалися у "владі" яку потрібно почати контролювати, інакше вона "виродиться в потворність".

Залиште свій коментар

Вибір редакції