Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовик із батальйону Плотницького зізнався, як вони обстрілювали школи і лікарні Луганська

Бойовик із батальйону Плотницького зізнався, як вони обстрілювали школи і лікарні Луганська

Такі одкровення оприлюднили самі бойовики

Луганські бойовики самі обстрілювали ними ж окуповане місто, а згодом звинувачували в цьому українські збройні сили. У цьому зізнався бойовик Віталій Воротилін, який воював у батальйоні "Заря" під командуванням колишнього ватажка так званої "ЛНР" Ігоря Плотницького, йдеться в ТСН.16.45.

Сам Плотницький нещодавно втік до Росії, програвши в розборах з іншим лідером терористів - так званим "міністром внутрішніх справ" Корнетом. У цьому конфлікті в Москві підтримали саме Корнета. А Плотницького, схоже, вирішили оголосити агентом українських спецслужб.

Саме цим бойовик із його батальйону пояснює обстріли луганських будинків. Робити це без відома Плотницького бойовики "Зарі" в жодному разі не стали б, заявляє Воротилін.

Відео Бойовик батальйону "Заря" зізнався в обстрілах житлових кварталів Луганська

Відео його допиту виклали самі луганські бойовики з так званого "міністерства безпеки ЛНР". Затримуючи бойовиків із батальйону Плотницького, вони намагаються довести, що в Луганську нібито діяла українська диверсійна група.

«Добровецький з позивним "Тринадцятий" командував мінометним розрахунком в роті. Впродовж всього часу він неодноразово залишав наші позиції, кудись їздив. Я потім згодом дізнавався, що відбуваються обстріли шкіл, базару, лікарень. Звичайно, він сам не міг кудись виїхати. Це все без відома керівництва не відбувалося», - заявив бойовик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції