Бойовика Ходаковського не випустили з Росії на "вибори" в "ДНР"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причини такого рішення російські прикордонники не назвали.

Одного з ватажків бойовиків "ДНР" Олександра Ходаковського не випустили з Росії на окуповану територію Донецької області.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

"Не маю ні найменшого бажання коментувати ситуацію, але зобов'язаний пояснити, чому не зможу взяти участі у "виборах". Вчора вночі при поверненні додому з Росії, на Успенському прикордонному пункті російські прикордонники у невигадливій, але коректній формі пояснили мені, що вони мене не випустять, і що мені потрібно повертатися назад в РФ. Причини названі не були, але вони і так зрозумілі", - заявив він.

За його словами, це означає, що він не зможе взяти участі у "виборах" в "ДНР".

"Всі, хто побоюються мого приходу до влади, тепер можуть спати спокійно. Бувайте. Своїм хочу сказати: прорвемося, бувало й гірше. Дякую за виконану роботу з підготовки до "виборів", нічого не буває даремно", - підкреслив бойовик.

Нагадаємо, раніше в терористичній "ДНР" призначили нового ватажка замість убитого Олександра Захарченка – ним став Денис Пушилін, який раніше був "спікером парламенту". Крім того, в обох терористичних "республіках ("Л/ДНР") призначили дату незаконних виборів – 11 листопада.

Це рішення вже засудили в ЄС та США, заявивши, що ці "вибори" стануть зривом Мінських домовленостей. На їхній нелегітимності наголосив і спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер, а український представник у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма вважає, що "вибори" в "Л/ДНР" поставлять "хрест" на Мінському процесі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції