Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики активізувалися біля ДАП і окопуються біля решток терміналів

Військові кажуть, що війна триває щодня, але останнім часом усе інтенсивніша.

Біля Донецького летовища окупанти розстрілюють позиції українських військових, маскуючи техніку серед руїн терміналів. Міни падають не лише в полях, а й просто біля шанців наших оборонців у районі Опитного, де й досі залишаються чотири десятки цивільних жителів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"О 8:00 годині ранку якраз вийшов в наряд, з району терміналу почала працювати БМП, дуже прицільно били", - розповідає один із військових. Володимир пішов у армію за братом і батьком, відвоював кілька ротацій, повернувся на дембель, але не всидів і знову пішов на фронт. Тепер у свої 22 замість інституту освоює військову науку в окопах Донбасу. "Тут спокійніше, ніж удома. Тут стабільніше, ти знаєш, чим тобі займатися", - каже він.

ВідеоБіля Донецького аеропорту окупанти розстрілюють наші позиції маскуючи техніку серед руїн

Міни вже падають не лише у полях, а й просто біля шанців наших оборонців в районі Опитного. І там досі залишаються чотири десятки цивільних мешканців. 

Біля Донецького аеропорту окупанти розстрілюють наші позиції маскуючи техніку серед руїн

Спокійніше, бо чітко знаєш – тут свої, а звідтіля варто чекати ворожого удару. Навпроти неозброєним оком видно рештки метеостанції. За час останнього перемир’я бойовики встигли там накопати окопів й укріпитись. "Під терміналом щось копають", - додають українські солдати. На цій ділянці зайвий раз ніхто голови не показує – працюють ворожі снайпери і важка артилерія, причому дуже часто залізяччя летить у сусіднє Опитне, де ще є мирні жителі.

60-річна Ольга Ніканорова живе у підвалі з чоловіком і п’ятьма котами. "Сюди прилетіло розривних кілька штук. Одна між будинками вибухнула", - розповідає пенсіонерка "свіжі новини". У мирний час вона возила школярів на автобусі, а з початком АТО не схотіла вибиратися з рідного краю, тож і живе за рахунок натурального господарства, допомоги українських солдатів і гуманітарки від "Червоного Хреста". Жінка каже, що живе у власному світі без електрики і гарячої води, бо не мають куди їхати, а ще не можуть покинути своїх собак і котів. Тому залишається мріяти про бодай якесь мирне майбутнє.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції