Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна тимчасово закрила пункт пропуску "Майорське" через дії бойовиків

Пункт закрили заради безпеки громадян та недопущення провокацій з боку бойовиків.

Сьогодні, 16 червня, КПВВ "Майорське" тимчасово припинив роботу.

Про це повідомили у прес-центрі Держприкордонслужби України.

Там повідомили, що цього дня усі КПВВ в районі операції Об’єднаних сил розпочали свою роботу у штатному режимі о 6:00. Однак вже о 6:25 прикордонники на КПВВ "Майорське" дізнались, що бойовики відмовили у пропуску особам, які намагались перетнути лінію зіткнення в напрямку до тимчасово окупованих територій України, пояснивши це ремонтними роботами.

Як зазначається, представники незаконних збройних формувань не надавали будь-якої завчасної інформації про це через моніторингову місію ОБСЄ чи спільний центр координації та контролю за припиненням вогню.

"З метою безпеки громадян та недопущення провокацій з боку НЗФ, рішенням Об'єднаного командного пункту ООС роботу КПВВ "Майорське" тимчасово припинено", - заявили у ДПСУ.

У відомстві заявили також про можливі ускладнення при перетинанні лінії зіткнення з боку тимчасово окупованих територій Донецької області.

"Підрозділи Донецько-Луганського регіонального управління ДПСУ вжили додаткових заходів щодо посилення напрямків в межах дорожніх коридорів "Донецьк-Курахово", "Донецьк-Маріуполь", - зазначили прикордонники.

Раніше сили ООС призупинили роботу контрольно-пропускного пункту в'їзду-виїзду "Мар'їнка". Режим "Червоний" на пункті пропуску запровадили у зв'язку з небезпекою провокацій зі сторони бойовиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції