Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики біля Водяного засипали свої позиції забороненими у світі "пелюстками"

Протипіхотні міни калічать людей, котрі на них наступають.

Проросійські бойовики використовують на Приазов’ї заборонені всіма конвенціями протипіхотні міни. Так звані "пелюстки" гарантовано калічать людину, відриваючи їй кінцівки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На позиціях у Водяному бійці захищають нечисленних місцевих, як-от Миколу Івановича, який випасає кіз, котрі навчилися ховатися при обстрілах. По селу бойовики гатять із артилерії, просто рівняючи із землею споруди в ньому – і на їх шляху вже трапилася хата пана Миколи. "Вони звикли провокації робити, потім будуть говорити, що це ЗСУ стріляє. Як вони кажуть, це їхня земля. А своїх що, виходить, в упор розстрілюють? Не шкодують снарядів", - дивується боєць із псевдо "Кок".

Стріляти ворогові зручно, бо його позиції на узвишші, тоді як солдати на рівнині та приступитися до окупованої території не можуть, бо там усе заміновано. "Порозкидали перед собою "пелюстки", порозсипали, немов із мішка", - каже "Кок". Українські бійці кажуть, що така підступна війна мало схожа на героїчні уявлення про неї, забирає багато сил і нервів на чорнову роботу в окопному бруді на холодному повітрі та під обстрілами, на котрі неможна відповідати. Але за свій вибір оборонці держави не шкодують. "Коли в країні війна – треба захищати, а не вдома сидіти", - каже боєць із позивним "Спрінтер".

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

ВідеоНа Приазов'ї бойовики застосували заборонені усіма міжнародними конвенціями боєприпаси

Село Водяне бойовики розбирають на друзки з артилерії. По коліна у багнюці за кілька сотень метрів від ворога, українські бійці впевнено й міцно тримають позиції. На тому боці ворог засів на висоті, у бетоні, і стріляє з усього - навіть боєприпасами забороненими міжнародними конвенціями.

На Приазов'ї бойовики застосували заборонені усіма міжнародними конвенціями боєприпаси

Залиште свій коментар

Вибір редакції