Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики блокують будівництво зруйнованого мосту в Станиці Луганській

Відновлювати міст приїхала українська техніка.

На контрольно-пропускному пункті "Станиця Луганська" розпочали будівництво дороги з підконтрольного Україні боку. Десятки одиниць техніки вже заїхали на передову із Рівненщини, йдеться у випуску ТСН.16:45.

Місцеві мешканці перетинають кордон пішки. Особливо важко це дається людям з інвалідністю і батькам з візочками. Частина мосту між блокпостом окупантів і нашими армійцями давно зруйнована. Вона - ближче до території бойовиків, а тому підійти до неї немає можливості. Люди кажуть, про відновлення дороги говорили і на тому боці, але без результату.

ВідеоБудівництво дороги на КПВВ "Станиця Луганська" готові розпочати з підконтрольного Україні боку

Десятки одиниць техніки вже заїхали з Рівненщини на передову. Нині люди перетинають кордон пішки по геть зруйнованій місцевості. Для інвалідів, батьків з колясками - це вкрай важко.  

Будівництво дороги на КПВВ "Станиця Луганська" готові розпочати з підконтрольного Україні боку

У понеділок, 25 березня, з українського боку до Станиці Луганської привезли усю необхідну для будівництва техніку. Щоб розпочати роботу, потрібно, щоб вогонь припинився. Потім ділянку треба розмінувати.

Окупанти хочуть, аби дорога була широкою – тоді нею зможе пройти техніка. Наші армійці не згодні. "Ширина мосту має бути така, щоб міг проходити цивільний автомобіль, але ворог стоїть весь час на своєму, не дивлячись ні на які доводи. Утім буде по українському", – каже командувач об'єднаного штабу ЗСУ Сергій Наєв.

станиця луганська, міст
Facebook/Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Аби розпочати роботи, хоч на 5 діб пункт пропуску мають закрити. Щоб не створювати натовп на інших, потрібно, аби окупанти почали пускати людей на Золотому. Його вже третій рік поспіль відкривають українські прикордонники, а на тому боці запускати й випускати людей не хочуть. Вчора провалилась чергова спроба запуску.

"Питання буде піднято на найближчому засіданні групі по безпеці, воно заплановане на середу 27 березня", – каже керівник спільного центру з контролю координації Богдан Бондар. Якби бойовики гарантували припинення вогню, новий міст у людей міг би бути за місяць.

Як повідомлялося раніше, на пункті пропуску "Станиця Луганська" з боку окупованих територій померла 85-річна пенсіонерка.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції