Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики блокують два пункти пропуску на Донбасі: працює лише один КПВВ

Бойовики блокують два пункти пропуску на Донбасі: працює лише один КПВВ

Вже три тижні не працює "Мар’їнка", а тепер до неї додалося "Новотроїцьке".

На Донбасі працює лише один контрольно-пропускний пункт з окупованими територіями. Інші два заблокували бойовики. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонної служби.

Від 11 червня бойовики блокують роботу КПВВ "Мар’їнка", а від 28 червня КПВВ "Новотроїцьке". Пропуск здійснюється лише у "Станиці Луганській".

"Згідно з вимогами наказу Командувача об’єднаних сил, контрольно-пропускні операції в КПВВ "Новотроїцьке" здійснюються щоденно на виїзд до тимчасово окупованої території з 7.00 до 18.00, на в’їзд до контрольованої території – з 7.00 до 20.00, а в КПВВ "Мар’їнка" - щоденно з 11.00 до 14.00. Проте, ці дорожні коридори наразі заблоковані бойовиками незаконних збройних формувань", - йдеться у повідомленні.

Пропускні операції в КПВВ "Майорське" та "Гнутове" нині не здійснюються. Всі, хто прибуває з тимчасово окупованої території, зобов’язані пройти двотижневу самоізоляцію, встановивши мобільний додаток "Дій вдома" або, за їхньої згоди, двотижневу обсервацію в лікувальних закладах, визначених органами місцевої влади. Прикордонники відмовляють у пропуску особам, які не надали згоду на обсервацію або самоізоляцію.

Відео На Донбасі відкривають пункти пропуску з новими карантинними обмеженнями

На Донбасі відкривають пункти пропуску після суворого карантину. Лінію розмежування можна буде перетнути з 11 до 14 години дня. Автомобілі пропускатимуть через КПВВ "Мар'їнка", пішки можна пройти через пункт "Станиця Луганська". Усі мають бути в масках і дотримуватися розмітки.  

На Донбасі відкривають пункти пропуску з новими карантинними обмеженнями

Залиште свій коментар

Вибір редакції