Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики блокують пересування місії ОБСЄ та наражають на небезпеку спостерігачів

Водночас видають "накази", які начебто підтримують роботу місії.

З початку 2018 року СММ ОБСЄ продовжує фіксувати випадки погроз, обмеження доступу до військових об’єктів і свободи пересування своїх патрулів на тимчасово непідконтрольній уряду України території. Про це інформує українська сторона спільного центру з контролю та координації.

"Популісти з ОРДО/ОРЛО імітують бурхливу діяльність, видавши за останні 6 місяців вже другий "наказ" про заборону необґрунтованого обмеження свободи пересування спостерігачів СММ ОБСЄ. Особливої нахабності таким діям надає те, що після видання попереднього "наказу" наприкінці серпня 2017 року, кількість зазначених обмежень не тільки не зменшилась, а, навіть, збільшилась. Так, на приклад, за перший же місяць його "дії" СММ ОБСЄ зафіксувала 46 випадків таких порушень", - йдеться у повідомленні.

Українська сторона заявляє, що з боку ватажків бойовиків лунає лише популізм і жодних реальних кроків для стабілізації ситуації. Втім, попри перепони ОБСЄ продовжує фіксувати порушення режиму припинення вогню. Так у звіті від 5 січня СММ ОБСЄ відобразила 150 вибухів в зоні АТО, руйнування цивільних об'єктів, військову техніку, розташовану з порушенням режиму відведення озброєнь тощо.
нагадаємо, на Святвечір бойовики тричі обстрілювали позиції сил АТО – всі обстріли здійснили на Луганському напрямку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції