Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики блокують відновлення інфраструктури на Донбасі: люди взимку можуть залишитися без газу й води

Бойовики не дають проводити необхідні ремонтні роботи на критичних об'єктах цивільної інфраструктури поблизу лінії розмежування напередодні початку опалювального сезону.

Бойовики напередодні зимового сезону блокують відновлення критичних об’єктів цивільної інфраструктури на Донбасі.

Про це повідомили у прес-центрі АТО.

"Незважаючи на численні звернення української сторони СЦКК до російської сторони Спільного центру щодо сприяння у наданні гарантій безпеки під час виконання ремонтно-відновлювальних робіт на критичних об’єктах цивільної інфраструктури поблизу лінії розмежування сторін керівництво ОРДО і ОРЛО систематично блокує вирішення цих питань", - йдеться у повідомленні.

За даними штабу, зокрема, потрібно невідкладно посилити протиаварійний захист на фенольному заводі у селищі Новгородське, адже може статися витік значної кількості шкідливих речовин, які, потрапивши до річок Кривий Торець та Сіверський Донець, залишать без питної води мешканців Луганщини.

До того ж необхідно провести роботи на дамбі ставка-накопичувача стічних вод господарства «Бахмутський аграрний союз» у селищі Новолуганське, в іншому випадку може статися екологічна катастрофа та спалах інфекцій.

"Внаслідок халатної бездіяльності керівництва ОРДО і ОРЛО, у деяких населених пунктах Донецької і Луганської областей склалася важка ситуація із забезпеченням цивільного населення водою, газом та електроенергією. Не забезпечені газом для побутових потреб та позбавлені можливості опалювання будівель в зимовий період: 6 шкіл, 5 дитячих дошкільних установ, біля 26 тисяч мешканців Мар'їнки та сусідньої Красногорівки. Також, у зв’язку з відсутністю газопостачання змушені простоювати «Красногорівський вогнетривкий завод», «Мар'їнський хлібозавод» та Мар'їнське молочне підприємство «Лактіс», - додали у прес-центрі, зазначивши, що в ОРЛО без газопостачання залишаються 1570 споживачів та школа у населеному пункті Кримське; 803 споживачі, лікарня і 2 школи в селищі Тошківка; 439 споживачів, дитячий садок і школа в населеному пункті Нижнє.

Нагадаємо, за минулу добу незаконні збройні формування 24 рази порушили перемир’я на Донбасі. Унаслідок бойових дій втрат серед українських військових немає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції