Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики бомблять Водяне гранатами з безпілотників

Військові розповіли про підступну тактику ворога.

Бойовики добивають селище Водяне на Приазов'ї. Обстріли починаються щовечора і тривають до ночі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вдень відносна тиша, а от після четвертої починається сафарі", каже військовослужбовець ЗСУ з позивним "Чечен". "Це вам треба побувати тут, шоб бачити все! Сафарі – це коли починають прицільно стріляти, це коли не дають голову підняти", - кажуть місцеві. Ворог б’є не лише влучно, але й сильно – кулі калібром 12 мм пробивають і мішки, і ящики, котрими укріплені позиції українських бійців. "Укріплення хороші, просто патрони такі сильні", - зізнаються військові, показуючи наслідки обстрілів.

ВідеоБойовики добивають селище Водяне на Приазов'ї

І знову важкі снаряди і міни. Руїни вже перетворюють на пил. Місцеві не виходять на вулиці. Бо там чатує смерть. Найманці методично й щовечора б'ють по селу. Натомість, позиції наших оборонців у полях чужинці почали ще й бомбардувати з повітря. 

Бойовики добивають селище Водяне на Приазов'ї

Стрілецькі бої на близьких дистанціях точаться безпосередньо в районі передової, а левова частка ворожих мін зі снарядами, перелітаючи позиції, розривається далі – у тилу. "В основному, працюють по селу 82-й міномет і 120-го калібру. В основному, щодня", - каже військовослужбовець ЗСУ з позивним "Рубін". Снаряди рвуться саме там, де продовжують виживати, граючи у лотерею зі смертю, десяток цивільних. "Та все рівно тремтимо. Як починають стріляти – у підвал", - зізнається мешканка селища Водяне Лідія.

Військові кажуть, що противник для атак використовує безпілотники. "Підлітає до наших позицій і скидає ВОГи. Вибухають від дотику до землі", - кажуть бійці. Лише впродовж тижня в районі Водяного було кілька таких повітряних бомбардувань. "Виходу не чутно абсолютно, одразу тільки чути приліт – торкається там гілки чи чогось – і вибух. Моментально відбувається", - кажуть солдати.

Фотогалерея Бойовики обстрілюють житлові будинки у Водяному (4 фото)

На щастя, і ворожа керована ракета, і реактивний протитанковий снаряд, і гранати з неба шкоди на позиціях українців не наробили. Та за кожною із тих прицільних ворожих атак негайно слідували і розплата, і покарання. Їх, запевняють наші хлопці, чужинці точно відчули на собі.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції