Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики "ДНР" ховають від спостерігачів ОБСЄ свої бази та заважають вільно пересуватися

У звіті місії йдеться і про одну заборону, яка виходила від командира ЗСУ.

Бойовики на тимчасово окупованій території Донбасу обмежують свободу пересування спостерігачів місії ОБСЄ.

Зокрема, бойовики відмовили представникам наглядової місії у доступі до однієї з будівель у селі Любовка, підконтрольному "ДНР", йдеться у у звіті місії ОБСЄ від 3 травня.

"У Любівці (в 20 км на північний захід від Донецька) охоронець "ДНР" в одязі військового типу не пропустив спостерігачів СММ на укріплений комплекс, що охороняється, посилаючись на те, що там нічого немає і він закритий на замок", - зазначили у місії.

За оцінкою спостерігачів, укріплений комплекс, куди не пустили місію ОБСЄ, схожий на колишній склад або ремонтну майстерню.

Представник "ДНР" заявив, що раніше цей об'єкт використовувався як база, але тепер він належить місцевій сільськогосподарської компанії.

Спостерігачі СММ також помітили провід зв'язку, який використовується для з'єднання польових телефонів, що тягнувся від будки охоронця всередину комплексу.

Відео Німеччина організує нову зустріч у "нормандському форматі"

Крім того, на блокпості у підконтрольному "ДНР" Дебальцевому через кілька хвилин після прибуття місії ОБСЄ член "ДНР" вимагав, щоб спостерігачі негайно залишили територію.

"За його словами, у спостерігачів СММ не було дозволу від "командира" перебувати тут. СММ поінформувала про це Спільний центр з контролю і координації (СЦКК) і залишила територію", - зазначено у повідомленні.

У звіті місії також йдеться і про одну заборону, яка виходила від командира ЗСУ. Він зупинив спостерігачів  біля дорожнього загородження у підконтрольному Україні селі Новозванівка (70 км на захід від Луганська), посилаючись на те, що їхати далі небезпечно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції