Бойовики "ДНР" і "ЛНР" після вбивства Захарченка вирішили провести "вибори" своїх ватажків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Питання з організацією "виборів" і "кандидатами" вирішуються в Москві.

Бойовики угруповань "ДНР" і "ЛНР" вирішили провести "вибори" своїх ватажків і керівників "парламентів".

Про це повідомляє РБК.

"Депутат" так званої "народної ради ДНР" Владислав Бриг розповів виданню, що за рішення провести "вибори" ватажка угруповання проголосують у п'ятницю, 7 вересня. За його словами, загибель попереднього лідера бойовиків Олександра Захарченка - "один з факторів, що впливають на обговорення [питання виборів], яке велося ще до трагічної події".

Джерело російських журналістів, близьке до Кремля, розповіло, що в Москві вирішили провести "вибори" одночасно на територіях, окупованих і "ДНР", і "ЛНР". "Вибори" можуть відбутися восени, але конкретні дати зараз не обговорюються.

Джерело РБК повідомило, що Москва поки що не визначилася з кандидатурою нового ватажка "ДНР". Претендентами на цю посаду називають нинішнього керівника угруповання Дмитра Трапезнікова, ватажка банди "Востокд" Олександра Ходаковського, пораненого під час вибуху в кафе "Сєпар" "міністра доходів" Олександра Тимофєєва, колишнього і нинішнього "спікерів" "парламенту" бойовиків Андрія Пургіна і Дениса Пушиліна.

В угрупованні "ЛНР" основним "кандидатом" вважається нинішній ватажок Леонід Пасічник.

ВідеоСмерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

В Донецьку вже призначили винних у вбивстві Захарченка і вибили зізнання з чотирьох місцевих - що вони українські диверсанти. Справжнім власником ресторану "Сєпар" вважали Захарченка. Але офіційно він належав його охоронцю – Олександру Костенку на прізвисько "Скромний". Відтепер він - головний підозрюваний у вбивстві свого боса. Бойовики вважають: "Скромний" був в курсі, що десь у закладі вибухівка тихо чекала на свою здобич. Але є цікавий поворот - за іншою версією, мішенню був зовсім не Захарченко. 

Смерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченко може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

Виконувати обов'язки ватажка угруповання "ДНР" після вбивства Захарченко буде "віце-прем'єр" Дмитро Трапезников. У 2001-2005 роках він був менеджером футбольного клубу "Шахтар", відповідав за розвиток фан-руху. Трапезникова називали "сірим кардиналом" угруповання. 

Ватажки бойовиків, вбиті, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції