Бойовики "ДНР" масово вивозять свої сім'ї з окупованих територій – Тимчук

Бойовики "ДНР" масово вивозять свої сім'ї з окупованих територій – Тимчук

Фото: Reuters

Ажіотажу сприяє поширення чуток у лавах бойовиків про те, що ЗСУ готують "масштабний наступ".

Бойовики і так звані "чиновники ДНР" вивозять свої сім'ї з окупованих Дебальцевого, Вуглегірська та інших населених пунктів, близьких до лінії розмежування.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Звертає на себе увагу різке збільшення кількості вогневих засобів окупантів на передньому краї на ряді ділянок (перш за все, це стосується великокаліберних кулеметів і станкових гранатометів). Зокрема, подібна ситуація фіксується на ділянках: район Донецького аеропорту; район на південний захід від Горлівки (ділянка Василівка - Широка Балка); Петровський район Донецька; ділянка на північ від Саханки (район Комінтерново - Жовтень)", – повідомив Тимчук.

Також зазначається, що окупанти поступово перегруповують свої підрозділи в районі Гурти – Байрак. Крім того, на схід від залізничної станції Сухий Яр, додав Тимчук, відзначається активний рух автотранспорту і бронетехніки противника.

"Є підстави припускати, що резервна тактична група "3-ї омсбр" окупантів (чисельністю до посиленої роти), висунулася на правий фланг посилювати ділянку аж до Молочного", – додав він.

За словами Тимчука, з 20 грудня бойовики "1-го АК ДНР" та "чиновники" "ДНР" масово вивозять свої сім'ї з Дебальцевого, Вуглегірська, Дебальцевського (колишня Комуна) у зв'язку із загостренням протистояння на лінії розмежування на цій ділянці.

"Ажіотажу сприяє поширення чуток у лавах бойовиків про те, що після "розвідки боєм" у районі Світлодарської дуги ЗСУ готують "масштабний наступ" на Дебальцеве. Основна частина сімей бойовиків вивозиться в Горлівку з можливою подальшою їх евакуацією вглиб окупованої території", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у "ДНР" спостерігається низький рівень пенсійного забезпечення жителів "республіки", не беручи до уваги пенсій, отримуваних від України.

Повʼязані теми:

Наступна публікація