Бойовики "ДНР" вирішили розширити свої "кордони" на всю Донецьку область

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таке рішення ухвалили місцеві "депутати".

Так званий "парламент "ДНР" ухвалив рішення про розширення своїх кордонів на всю територію Донецької області.

Про це повідомляють підконтрольні бойовикам ЗМІ.

"У цьому "законі" не забуті ті люди, які проживають на території тимчасово підконтрольної Україні. Тому межа визначена за територією Донецької області, яка була на період 2014 року", - заявив "очільник" цього "парламенту" Володимир Бідьовка.

За його словами, такий "закон" не порушує Мінські домовленості, а до вирішення ситуації на Донбасі "кордон" бойовиків проходитиме по лінії розмежування.

Нагадаємо, 15 листопада президент Росії Володимир Путін озвучив вимогу від України подовжити термін дії закону про "особливий статус" окупованої частини Донбасу. Також Росія неодноразово намагається змусити Україну провести прямі переговори з бойовиками так званих "ДНР" і "ЛНР" щодо поправок до закону про особливий статус окупованих районів Донбасу. Україна категорично відмовляється проводити такі перемовини, заявляючи про повну підконтрольність бойовиків Кремлю.

Відео Росія видала фейкові паспорти бойовикам "ЛДНР", аби ті переїхали до окупованого Криму

Бойовики терористичних організацій "ЛДНР" Ігор Безлер та Олег Іванніков. Росія допомогла їм змінити прізвища і тепер вони переховуються в окупованому Криму. Таку інформацію оприлюднили міжнародні розслідувачі сайту Bellingcat.  

Росія видала фейкові паспорти бойовикам "ЛДНР", аби ті переїхали до окупованого Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції