Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики "ДНР" заявили про відкриття "представництва" в Греції, Афіни спростовують

Офіційна влада ніколи не визнавала псевдореспубліку.

Бойовики незаконної збройної організації "ДНР" заявили про відкриття "представницького центру" в Греції.

Про це повідомляє російське інформаційне агентство ТАСС.

За даними агентства, керує "центром" співорганізатор грецького суспільства Safe Donbass Андреас Заферіс. Під час відкриття "представництва" бойовиків він заявив, що "незабаром, такі ж центри відкриються і в інших європейських державах".

Офіційна влада Греції вже поспішила повідомити, що "представницький центр" бойовиків не має офіційного статусу, і Афіни ніколи не визнавали самопроголошену "Донецьку республіку".

"Будь-які дії, що підривають територіальну цілісність України, перебувають в різкому контрастіі з встановленою позицією грецького уряду", - заявив офіційний представник МЗС Греції Стратос Ефтіміу.

Нагадаємо, в грудні минулого року терористична організація "ДНР" оголосила про відкриття свого "представництва" в місті Турин, Італія. До цього вони заявляли про відкриття свого "центру" в Чехії. В обох випадках офіційна влада відхрещувалися від "представництв" бойовиків.

8 вересня 2016 бойовики повідомили про відкриття так званого "представництва ЛНР" для "гуманітарної допомоги" та "інформаційно-просвітницької діяльності". Головою організації повинен був стати австрійський громадянин Альфред Альмедер.

Пізніше МЗС Австрії заявив, що Відень не визнає самопроголошену "Луганську народну республіку" і не може відкрити в себе ні дипломатичного, ні консульського представництва цього угруповання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції