Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики "ДНР" збираються вивести з ладу базові станції українських операторів зв'язку - розвідка

Російські найманці хочуть перевести жителів на "народного" оператора "Фенікс" і контролювати всі розмови.

Самопроголошене керівництво "ДНР" намагається унеможливити користування місцевими жителями послугами українських операторів мобільного зв'язку на користь місцевого оператора "Фенікс", щоб контролювати розмови і повідомлення абонентів.

Про це повідомили у службі зв'язків з громадськістю ГУ розвідки Міноборони України.

"24 березня на спільній нараді за участю директора "народного" оператора мобільного зв'язку "Фенікс" "ДНР" А.Резніченко було прийнято рішення щодо цілеспрямованого виведення з ладу базових станцій операторів стільникового зв'язку, розташованих на тимчасово окупованих територіях Донбасу і поблизу лінії розмежування", - йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, на думку "ДНРівців", це змусить місцеве населення відмовитися від послуг українських компаній на користь "Фенікса" і дозволить російському командуванню проводити систематичні акції пропаганди, повністю контролювати розмови і повідомлення місцевих жителів.

До того ж зазначається, що військові РФ будуть отримувати комісійну винагороду за залучення нових абонентів.

"23 березня адміністрацією президента Росії прийнято рішення виділити 25 млн російських рублів "міністерству зв'язку ДНР" на придбання телекомунікаційного обладнання для Донецького обласного радіотелевізійного передавального центру, а також станцій-ретрансляторів Тореза та Горлівки", - додали розвідники.

Водночас через корумпованість ватажків "ДНР" відповідальність за цільове використання коштів покладена на начальника Центру інформаційного протиборства полковника ЗС РФ Костянтина Карпова.

"Виділення такої значної суми на пропаганду в умовах стагнації російської економіки вказує на пріоритети воєнно-політичного керівництва Росії та нехтування інтересами пересічних громадян", - наголосили в ГУР.

Нагадаємо, раніше українська розвідка повідомила, що російська ФСБ цілодобово стежить за особистим життям спостерігачів ОБСЄ. До того ж військові РФ продовжують перешкоджати діяльності ОБСЄ у зоні АТО.

Залиште свій коментар

Вибір редакції