Бойовики грабують продовольчі магазини та влаштовують розбірки зі стріляниною – розвідка

Терористи продовжують порушувати дисципліну та вчиняти злочини щодо населення.

У лавах підконтрольних Росії бойовиків на Донбасі продовжуються відмічатись випадки грубого порушення військової дисципліни, самовільного залишення передових позицій та злочинної діяльності у відношенні до місцевого населення. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки МОУ.

"Військовослужбовці 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК у стані алкогольного сп'яніння вчинили розбійний напад на продовольчий магазин у н.п.Заїченко, де окупантами було влаштовано бійку з місцевими мешканцями", - йдеться у повідомленні розвідки.

А у Горлівці бойовики однієї з бригад "передових позицій" більшою частиною складу покинули місце несення служби. Крім того, у бригаді відмічаються випадки нестатутних взаємовідносин із застосуванням вогнепальної зброї. Під час сварки між співслужбовцями було застосовано табельну зброю, в результаті чого один з них загинув.

Нагадаємо, наприкінці травня на Донбасі підрозділи бойовиків передислокувались до курорту Сєдове, що викликало обурення у місцевих жителів. 

Залиште свій коментар