Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики "ЛНР" катували підлітка, щоб змусити його шпигувати за ЗСУ

Вони також вибивали у хлопця інформацію про місця розташування бойових позицій.

У середині травня на березі річки Сіверський Донець бойовики "ЛНР" захопили 15-річного мешканця Новоайдарського району і катуванням вибивали інформацію про місця розташування бойових позицій ЗСУ.

Про це йдеться в повідомленні СБУ.

"Під час тривалих нічних допитів із залякуванням та катуванням терористи вибивали у хлопця інформацію про місця розташування бойових позицій, особовий склад та озброєння українських підрозділів поблизу селища Трьохізбенка. Зі слів юнака, одним із катів був терорист на прізвисько "Клім", а рядовими бойовиками керували російські найманці з Північного Кавказу", - зазначають правоохоронці.

Також бойовики вимагали, щоб підліток почав шпигувати для них на території, що підконтрольна Україні. Після того як хлопець погодився на співпрацю з терористами, його відпустили, і він зміг повернутись додому.

Раніше повідомлялося, що співробітники військової контррозвідки СБ України разом із військовослужбовцями Харківського прикордонного загону затримали представницю терористичної організації "ЛНР" під час спроби переходу державного кордону. Вона пройшла вишкіл в навчальних центрах бойовиків, розташованих у містах Стаханів та Алмазне. У складі одного з угруповань бойовиків в ролі мінометниці вела бойові дії проти українських підрозділів у районі н.п. Степанівка та Дебальцеве.

Залиште свій коментар

Вибір редакції