Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики "ЛНР" оголосили "шпигуном" одного з обміняних заручників

Чоловіка "видворили" з території, підконтрольній луганським сепаратистам.

Бойовики угруповання "ЛНР" звинуватили у "шпигунстві" на користь Служби безпеки України одного із заручників, обміняних у рамках великого обміну 27 грудня 2017 року.

Про це повідомляють "Новини Донбасу" з посиланням на так зване "міністерство держбезпеки ЛНР".

В угрупованні стверджують, що житель Рубіжного Луганської області Роман Кунченко був включений у списки на обмін і приїхав до Луганська під виглядом військовополоненого. Він нібито повинен був збирати дані про лікарів, "чиновників" і "правоохоронців" на окупованій території Луганщини.

Бойовики кажуть, що "вчасно припинили" діяльність Кунченка і він не встиг завдати їм шкоди. У зв'язку з цим терористи не стали його заарештовувати, а "видворили" з захопленої території із забороною в'їзду терміном на 10 років.

Фотогалерея Обійми після полону і "факи" звільнених бойовиків: обмін заручниками у фотографіях (34 фото)

Нагадаємо, 27 грудня 2017 на Донбасі відбувся перший і єдиний обмін полоненими у 2017 році між сторонами конфлікту. Українська влада передала сепаратистам 233 особи, а на контрольовану Києвом територію повернулися 73 заручники, ще одна звільнена громадянка повернулася до окупованого Донецька - до родичів.

За даними Служби безпеки України, в заручниках на Донбасі залишається ще 103 людини. Спецпредставник України з гуманітарних питань у Тристоронній контактній групи Віктор Медведчук заявив, що наступний обмін може відбутися в січні 2018 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції