Бойовики "ЛНР" запровадили для жителів окупованого Донбасу трудову повинність

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Їх зможуть примусово залучати до робіт для військових потреб.

Так званий уряд луганських бойовиків запровадив для жителів окупованих районів Луганської області трудову повинність.

Про це йдеться у "постанові" їхнього "уряду".

"Затвердити порядок залучення громадян до виконання робіт для потреб оборони, ліквідації наслідків застосування противником зброї, відновлення пошкоджених (зруйнованих) об'єктів економіки, систем життєзабезпечення населення і військових об'єктів, а також до участі в боротьбі з пожежами, епідеміями та епізоотіями", - засвідчує "документ", який був ухвалений 12 березня.

Зазначається, що трудова повинність набере чинності через 10 днів після "офіційної публікації" цієї "постанови".

У додатку до "документу" бойовики зазначають, що жителів ОРЛО можуть залучати до оборонних робіт як у своєму населеному пунктів, так і в інших. Для цього видаватиметься спеціальний "наказ", в якому буде вказано місце і час збору, а також список осіб, яких залучатимуть для цих робіт.

Нагадаємо, на початку березня у соцмережах почала поширюватися інформація про те, що ватажок луганських бойовиків Леонід Пасічник смертельно хворий, тож у Кремлі шукають йому заміну.

ВідеоБойовики "ЛНР" виселяють людей із будинків, розташованих на лінії розмежування

І облаштовують у їхніх оселях свої позиції. Так сталося в селищі Золоте. Населений пункт від початку війни поділений між українською армією і противником. Улітку військові відбили так зване "Золоте-4". Але бойовики полишати село не хочуть, тож вдалися до зухвалих методів - виганяти з помешкань людей і стріляти просто звідти. 

Бойовики "ЛНР" виселяють людей із будинків, розташованих на лінії розмежування

Залиште свій коментар

Вибір редакції