Бойовики на Донбасі намагалися запустити фейк про виявлений коронавірус в українських військових

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідні оголошення знайшли мешканці окупованого Донецька.

Бойовики на Донбасі намагалися запустити фейк про начебто виявлення коронавірусної хвороби в українських військових в зоні ООС, однак провалилися.

Про це йдеться у даних групи "Інформаційний спротив".

За їхніми даними, оголошення із відповідною інформацією знайшли на околицях окупованого Донецька, що свідчить про те, що бойовики намагались розкидати відповідні листівки над населеними пунктами, які підконтрольні Україні, неподалік лінії розмежування, однак схибили.

"Зі змісту цих агіток можна зробити висновок, що російськими окупаційними силами була зроблена чергова спроба деморалізувати населення, яке проживає у близьких з лінією розмежування районах, а також посіяти серед них паніку. Проросійськими військовими пропагандистами традиційно були використані "брудні" методи ведення війни, а саме, "вкидання" провокаційної інформації з метою посилити напруження в суспільстві", - йдеться у повідомленні.

агітка від бойовиків
Інформаційний спротив

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайного ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Плейлист 480 відео Коронавірус в Україні

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараженння на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Коронавірус в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції