Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики на Донбасі почали застосовувати новітні гвинтівки

На Приазов'ї спостерігається загострення бойових дій.

Російські окупанти посилили обстріли біля узбережжя Азовського моря. Стріляють чужинці навіть у дощ. І використовують при цьому нову зброю, що її не спиняється постачати до України російський "військторг". Та зброя наскрізь прошиває багаторічні, товстезні дерева.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Війна на Приазов'ї триває і вдень, і вночі. На боці бойовиків знову поповнення - стріляють агресивно, незважаючи на дощову погоду і час доби. Не добираючи калібрів.

Жодного вцілілого стовбура чи гілки - посічені навіть пеньки. За літо більшість дерев навіть так і не зазеленіли. До мін, які переорали все довкола, додались важкі кулі якоїсь нової великокаліберної гвинтівки з "військторгу" Росії.

"У них, кажуть, нова гвинтівка "Доннечанка" під зенітний патрон. У неї розривні кулі б'ють на 1200", - каже військовослужбовець ЗСУ із позивним "Батя".

Більше подробиць дивіться у репортажі Руслана Ярмолюка з передової.

ВідеоБойовики посилили обстріли біля узбережжя Азовського моря

Російські окупанти посилили обстріли біля узбережжя Азовського моря. Стріляють чужинці навіть у дощ. І використовують при цьому нову зброю, що її не спиняється постачати в Україну російський військторг. Та зброя, переконалася ТСН, наскрізь прошиває багаторічні, товстезні дерева.

Бойовики посилили обстріли біля узбережжя Азовського моря

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції