Бойовики на Донбасі сигналізували про готовність до розведення військ – ОБСЄ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас у Донецькій області збільшилася кількість обстрілів і вибухів.

Бойовики на Донбасі сигналізували про готовність до розведення військ у Петрівському та Золотому.

Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

"11 жовтня о 12:00 спостерігачі бачили, що на блокпості збройних формувань на південній околиці ділянки розведення в районі Золотого члени збройних формувань запустили білу сигнальну ракету, яка означала готовність відновити розведення", — зазначили в ОБСЄ.

Згідно зі звітом, спостерігачі зафіксували аналогічні дії бойовиків поблизу Петрівського.

Водночас місія підкреслила, що у Донецькій області збільшилася кількість обстрілів і вибухів – до близько близько 150 – порівняно з попереднім звітним періодом. У Луганській області спостерігачі не зафіксували жодного випадку порушення режиму припинення вогню.

Також місія зафіксувала 69 одиниць озброєння, які розмістили з порушенням ліній відведення. Разом з цим зафіксовано 103 одиниці озброєння, розміщені за лініями відводу, але за межами місць зберігання у підконтрольних Україні районах Донецької області, а також непідконтрольних районах Луганської та Донецької областей.

Відео Бойовики продовжують стріляти поблизу Золотого, де заплановане розведення військ

Режим припинення вогню на Донбасі вони порушили зо два десятки разів. Обстрілювали наші позиції біля Пісків, Лебединського, Павлополя й Авдіївки. В українських армійських лавах - без загиблих і поранених.    

Бойовики продовжують стріляти поблизу Золотого, де заплановане розведення військ

Нагадаємо, розведення сил у Золотому і Петрівському мало розпочатися 7 жовтня. Терміни розведення порушилися через те, що терористи кілька днів тому обстріляли населені пункти.

Українське військо має відійти на 1 кілометр від лінії розмежування, дзеркально на таку ж відстань має відійти і противник. Основна передумова розведення сил – це дотримання режиму припинення вогню на цій ділянці протягом щонайменше тижня. Ці дані має підтвердити ОБСЄ. Перший етап розведення полягає у відведенні військ, другий – у демонтажі інженерних споруд та розмінуванні.

У зонах розведення військ на тимчасово окупованому Донбасі Нацполіція має намір збільшити свою присутність. Українські поліцейські залишаться в Золотому-4 і Катеринівці. Вони стежитимуть за безпекою громадян. Копи у складі піших і автопатрулів будуть реагувати на виклики і повідомлення місцевих мешканців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції