Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики на Донбасі використовують перемир'я для облаштування нових вогневих позицій - СЦКК

Терористи риють окопи, траншеї та усіляко укріплюються.

Бойовики на Донбасі використовують перемир'я для облаштування нових вогневих позицій, які розміщують в межах населених пунктів, пише прес-центр штабу АТО з посиланням на українську сторону Спільного центру з контролю і координації.

"Бойовики ОРДЛО продовжують використовувати введений 23 грудня на час новорічних і різдвяних свят режим припинення вогню для облаштування та нарощування старих і створення нових вогневих позицій. Зведення зазначених фортифікацій і розміщення на них військової техніки та озброєння здійснюється в межах населених пунктів та у безпосередній близькості до житлових будинків мирних громадян України на тимчасово непідконтрольною уряду території України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у звіті СММ ОБСЄ за 3 січня є інформація щодо порушень у східній частині м. Кальміуське (Донецька область), де техніка та новий військовий об'єкт розташовані біля житлового будинку. Окрім того, процес створення нових окопів та траншей зафіксовано на відстані не більше 300 метрів від с. Калиново-Борщуватое (Луганська область) та безпосередньо навколо житлового сектора с. Стила (Донецька область).

Нагадаємо, що бойовики систематично порушують перемир'я, про яке домовилась Тристороння контактна група напередодні новорічно-різдвяних свят. Режим тиші мав набути сили в ніч на 23 грудня і мав бути безстроковим. Однак, бойовики витримали лише півдоби і знову взялися за зброю. 

ВідеоБойовики на Донбасі ігнорують дотримання "різдвяного перемир'я"

Хоч тристороння група нібито домовилась у Мінську, що в ніч на суботу вогонь з обох боків мав припинитися, бойовики знову обстріляли Збройні сили України: поблизу Луганського, Авдіївки та Лебединського. Один наш воїн загинув.

Бойовики на Донбасі ігнорують дотримання "різдвяного перемир'я"

Залиште свій коментар

Вибір редакції