Бойовики на Донбасі заявили про завершення розведення сил біля Петрівського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ОБСЄ перевірить виконання домовленостей терористами.

Російські найманці 12 листопада повідомили ОБСЄ про завершення першого етапу відведення сил в Петрівському.

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на слова "керівника представництва "ДНР" в Спільному центрі з контролю і координації за режимом припинення вогню" Руслана Якубова.

"Після того, як сторони повідомлять місію про завершення відводу, спостерігачі прибудуть на ділянку, щоб провести інспекцію і переконатися в повному виведенні живої сили і озброєння. За підсумками верифікації на офіційному сайті місії вийде спеціальний оперативний звіт", - сказав він.

Якубов додав, що аналогічна процедура була проведена і на ділянці розведення №2 в Золотому: протягом трьох діб, від  29 жовтня до 1 листопада, проходив висновок сил і засобів, і після проведеної СММ верифікації, на п'ятий день - 2 листопада - вийшов оперативний звіт місії і почався наступний цикл заходів. Якубов говорить, що "ДНР" готова приступити до другого циклу плану після публікації звіту.

розведення сил на Донбасі
ТСН.ua

Нагадаємо, 11 листопада в ООС відзвітували про завершення практичної фази розведення в Петрівському. Сторони повинні були розвести сили на відстань одного кілометра від лінії розмежування. Як повідомлялося раніше, 9 листопада від села Богданівка з боку українських силовиків та від Петрівського з боку бойовиків почалося розведення військ. Перед тим окупанти кілька раізв зривали розведення.

Відео Як розпочалося розведення сил біля Петрівського і що може його зірвати

Головна новина тижня – розпочалось розведення сил на третій фронтовій ділянці. Перші дві – це Станиця Луганська та район міста Золоте на Луганщині. Ділянка номер три – на Донеччині біля окупованого Петрівського. Тричі бойовики розведення тут зривали і от нарешті вдалося. Українська влада розраховує, що відтепер шлях до переговорів з Росією в "нормандському" форматі розчищено.  

Як розпочалося розведення сил біля Петрівського і що може його зірвати

Залиште свій коментар

Вибір редакції