Бойовики на Донбасі змушують бюджетників поповнювати резерви "військових"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серед людей проводиться активна агітаційна робота щодо подальшої підготовки за конкретними військовими спеціальностями на території Росії.

Командування найманців на Донбасі здійснює пошук додаткових ресурсів для комплектування особовим складом з'єднань і частин.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зокрема, пошук резервів проводиться для з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО та формування мобілізаційного резерву.

"Для участі у зборах військовозобов'язаних у примусовому порядку залучаються працівники "бюджетних установ ДНР/ЛНР". За відмову від участі у зборах передбачається покарання у вигляді дисциплінарного стягнення або звільнення", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, шо під час зборів серед зазначеної категорії осіб проводиться активна агітаційна робота щодо подальшої підготовки за конкретними військовими спеціальностями на території Росії.

Окрім того,  через систематичні зловживання службовим становищем командним складом продовжують відмічатись випадки невдоволення умовами проходження служби серед особового складу 1 АК. Понад 100 військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) та 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) написали рапорти на звільнення.

Нагадаємо, раніше у Головному управлінні розвідки Міноборони України заявили про зростання соціального напруження на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей

Залиште свій коментар

Вибір редакції