Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики на Донбасі знову заблокували КПВВ "Станиця Луганська" та "Мар’їнка"

Бойовики на Донбасі знову заблокували КПВВ "Станиця Луганська" та "Мар’їнка"

Російські найманці вже чотири доби утримують перед своїм блок-постом двох людей, не дозволяючи їм проїхати додому.

На Донбасі російські окупаційні війська знову заблокували роботу гуманітарних дорожніх коридорів через КПВВ "Станиця Луганська" та КПВВ "Мар’їнка".

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Так, сьогодні, 15 червня, з 11:00 у зазначених контрольних пунктах розпочато пропускні операції, які мали б тривати до 14:00.

"Через КПВВ "Станиця Луганська" на тимчасово окуповану територію України пропущено п'ятеро громадян. Станом на 12:15 прикордонники забезпечили повернення цих громадян на контрольовану територію, оскільки окупанти знову заблокували рух на цьому напрямку",  - йдеться у повідомленні.

У Держприкордонслужбі зазначили, що КПВВ "Мар’їнка" досі не працює через окупантів, які блокують усі спроби громадян перетнути лінію розмежування.

"Російські найманці вже чотири доби утримують перед своїм блок-постом двох людей, вперто не дозволяючи їм проїхати додому. За необхідності прикордонники зі складу Об’єднаних сил готові забезпечити їх повернення на контрольовану територію", - додали у ДПСУ.

Цими вихідними частково було відновлено пропуск через лінію розмежування в контрольному пункті в’їзду-виїзду "Станиця Луганська". Так, на контрольовану територію прослідували 165 громадян, серед яких 36 абітурієнтів, а 136 громадян вирушили в зворотному напрямку, водночас чотирьох з них окупанти без пояснень не пропустили.

Крім того, у неділю з міркувань безпеки вимушено припинялась робота КПВВ "Станиця Луганська". Так, чоловік, що слідував у бік тимчасово окупованого Луганська вирішив у незвичний спосіб передати речі своїй матері. Громадянин, перебуваючи у "сірій зоні" залишив на зупинці сумку та прикрив її інформаційним плакатом "Обережно, міни". Незвичну річ помітили працівники МКЧХ та повідомили прикордонників, які організували відповідні заходи реагування.

Нагадаємо, що у середу, 10 червня, бойовики заблокували відновлення пропуску через контрольні пункти в’їзду-виїзду через лінію розмежування. Людей, яких пропустили українські прикордонники, російські найманці повернули на контрольовану територію України. 

Пізніше контрольовані Росією бойовики висунули умови українській стороні, заявивши, що людей на окуповані території пропускатимуть лише за попередньо узгодженими списками. 

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій переконані, що дії бойовиків пояснюються намаганням заблокувати виїзд абітурієнтів для вступу до українських ВНЗ та запевняють, що завчасно повідомили окупантам про роботу від 10 червня двох КПВВ - "Мар'їнка" і "Станиця Луганська".

Залиште свій коментар

Вибір редакції