Бойовики "націоналізували" філію "Укрзалізниці" на Луганщині

Метою такого рішення називають "забезпечення людей робочими місцями, зарплатою, збереження майна".

Так звана Рада міністрів терористичної "ЛНР" доручила одній із компаній взяти в своє управління регіональну філію Луганської дирекції залізниць "Укрзалізниці".

Про це "Луганскому информационному центру"  повідомив "в. о. міністра інфраструктури і транспорту" терористичної "ЛНР" Володимир Герасимчук.

Таке рішення бойовики прийняли "з метою життєзабезпечення і збереження майна юридичної особи-нерезидента, забезпечення збереження робочих місць і своєчасної виплати заробітної плати".

Тож відтепер компанія із назвою "Луганська залізниця" буде виконувати функції і обов'язки вищого органу управління філії "Укрзалізниці".

Герасимчук зазначив, що піти на такі заходи "ЛНР" змусила залізнична блокада.

"Існує блокада з боку українських бандитів - банд Семенченка, Парасюка і компанії. Раніше "Укрзалізниця" забезпечувала безперебійне постачання на територію України вугілля, який наші шахтарі видобували важкою працею. Дорожники виконували роботи на підприємстві "Укрзалізниця". А коли бандформування перекрили шляхи, влаштували хаос, так зване "укропатріоти" забули, що ще існують люди. І тим самим люди були позбавлені робочих місць", - заявив псевдопосадовець.

Нагадаємо, українські підприємства, які перебувають в зоні відповідальності так званого "міністерства промисловості і торгівлі ДНР", перейшли під зовнішнє управління. Про це заявив ватажок "ДНР" Захарченко.

Пізніше у "ДНР" представили список українських підприємств, які розташовані на непідконтрольній території, де введена так звана "тимчасова адміністрація" сепаратистів. Список з'явився на сайті так званої ради міністрів "ДНР". У списку опинилося 43 підприємства. 

Залиште свій коментар