Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики налагодили "бізнес" на пропускних пунктах на лінії розмежування

За швидший перетин лінії розмежування тепер є "такса"

На контрольно-пропускних пунктах з тимчасово-окупованими територіями представники незаконних збройних формувань вимагають плату за пришвидшення руху.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби державної прикордонної служби.

"Останнім часом спостерігається нерівномірність пасажиропотоку через КПВВ, особливо "Новотроїцьке". Громадяни, як на особистому автотранспорті, так і в автобусах, прибувають значними партіями раз на півгодини-годину. Як зазначають самі подорожуючі – таку ситуацію створюють представники НЗФ, налагоджуючи власний бізнес. За пришвидшення руху вони вимагають плату", - йдеться в ньому.

Крім того, громадяни описують в соціальних мережах "такси" бойовиків за пришвидшений проїзд і нелюдські умови, в яких доводиться перетинати лінію зіткнення.

Зокрема, у повідомленнях зазначається, що водії маршрутних автобусів, які курсують через КПВВ, "діляться з "прикордонниками ДНР"  - 1000 рублів з маршрутки та 50 - за кожного пасажира". 

"Перед Великодніми святами пасажиропотік стає більш інтенсивним. Українські прикордонники неодноразово стикалися з ситуаціями, коли незадовго до закриття КПВВ з тимчасово окупованої території прибувала значна кількість громадян. У разі потреби збільшується кількість прикордонних нарядів, аби громадяни мали змогу швидше перетнути лінію розмежування і не лишилися у "сірій зоні" після закриття КПВВ", - зазначили у прикордонній службі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції