Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колишнього ватажка "ДНР" поховали на тому ж цвинтарі, де перебувають могили "Мотороли" і "Гіві".

Бойовики незаконного збройного угруповання "ДНР" заявили, що на жалобну ходу у Донецьку в пам'ять про його ватажка Олександрі Захарченка прийшло 200 тисяч осіб.

Про це повідомляє РБК з посиланням на сепаратистські ЗМІ.

Хода пройшла головною вулицею Донецька. В ній брали участь керівництво угруповання, рядові бойовики та жителі міста.

Захарченко поховали на кладовищі "Донецьке море", на якому поховані бойовики Арсен Павлов ("Моторола") і Михайло Товстих ("Гіві").

ВідеоМасові затримання та надзвичайний стан: "ДНР" лихоманить після підриву Захарченка

Вибухівка здетонувала в момент поминальної вечері Захарченка і оточення за померлим на добу раніше Кобзоном. Тепер у місті затримують цивільних, продовжили комендантську годину, а найближче оточення Захарченка заходилося втікати із самопроголошеної республіки. Ім'я нового голови "ДНР" оголосили вже через три години після вибуху.

Масові затримання та надзвичайний стан: "ДНР" лихоманить після підриву Захарченка

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченко може бути причетний Київ. Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші.

Виконувати обов'язки ватажка угруповання "ДНР" після вбивства Захарченко буде "віце-прем'єр Дмитро Трапезников. У 2001-2005 роках він був менеджером футбольного клубу "Шахтар", відповідав за розвиток фан-руху. Трапезникова називали "сірим кардиналом" угруповання. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції