Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики нарощують інтенсивність обстрілів - від мінометів і до гармат БМП

Військові нарікають, що у столиці їх не чують

За добу, нарахували в штабі АТО, шість десятків обстрілів. Це офіційно по всій лінії розмежування - від мінометів і до гармат БМП. На фронті маємо одного пораненого бійця і одного травмованого, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Вечірній, ледь не заколисливий, легкий бриз на морі. Та, чорна вибухова кіптява, що зненацька з’являється над прибережною лісосмугою, за мить до відлуння розривів.

Українські морські піхотинці, що тримають цю ділянку передової, кажуть, без важких вибухів ворожих боєприпасів, тут не минає нині жодна доба.

Звідки летять ті вибухові й смертоносні “відправлення”, допоки не сіло сонце, видно неозброєним оком. Коли ж червоне світило, падає за обрій - уся надія, каже військовий “Поп” на нічні прилади та власну зброю. 

«За день можна вистріляти до двух с половиной тисяч патронів», - розповідає морський піхотинець.

А ще зізнаються воїни. без командної роботи, аж надто темною порою тут жодних шансів на успіх. Але, у будь-якому випадку, реагувати на ворожі, геть не дружні рухи, доводиться миттєво.І – регулярно.

У тому, що вже кілька днів, проти українців на Приазов’ї воюють саме російські специ, спершу доповіли розвідники. Та вже невдовзі, хлопці переконались у тому й самі.

ВідеоБойовики нарощують інтенсивність обстрілів на сході України

Майже шість десятків обстрілів за добу. Околиці Донецька, Світлодарську дугу та приморську ділянку фронту бойовики накрили з мінометів великого калібру. Двоє українських воїнів дістали поранення та бойові травми.

Бойовики нарощують інтенсивність обстрілів на сході України

«Вони з “Утьоса” з оптикою. Хороша нічна оптика, «залажує» чітко», - кажуть військові.

Напередодні, по сусідах, двічі била ворожа ствольна артилерія. Осколком зачепило одного з українських бійців. Він тепер у шпиталі. Лікарі кажуть, одужає. Та за свого побратима “чорні берети” мусили відплатити: напередодні - відправили до лазарета, принаймні, пару “чужинців”. А вже сьогодні, вночі, схоже, що на відмінно відпрацювали у відповідь, ще й по ворожій кулеметній позиції.

У шафі, в підземній польовій кухні морпіхів іще стоять духмяні великодні паски. Натомість, великоднім перемир’ям  на фронті тепер навіть не пахне!

«В мене загострення тут останні місяці! В Києві не чути, коли копаєш і прострілють! І в Києві не чути, коли пролітає над головою», - каже морський піхотинець “Рапатий”.

Після нічних боїв, навіть весняний ранковий бриз, не зміг “прогнати” з окопів стійкий запах пороху. Водночас, на те, що тепер вже весна, на фронті біля Азова  відверто кажучи, мало звертають увагу. На “нулі” поблизу Широкиного, хлопців значно більше непокоїть, що вона, та таки весна, вже - п’ята! Воєнна!

Залиште свій коментар

Вибір редакції