Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики не дають можливості ремонтувати стратегічні об'єкти на Донбасі – українська сторона СЦКК

Ремонту потребують об'єкти газової галузі та на фенольному заводі.

Через постійні обстріли бойовиків українська сторона не може відремонтувати стратегічні об'єкти в зоні АТО на Донбасі, через що може настати гуманітарна та екологічна катастрофи.

Про це зазначає українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

"До переліку невідкладних робіт на важливих об’єктах інфраструктури Донбасу належать ремонт газоводів-відводів до газорозподільчої станції поблизу населеного пункту Мар'їнка та відновлювальні роботи на фенольному заводі в населеному пункті Новгородське Донецької області з посилення протиаварійного захисту дамби шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів хімічного виробництва", - ідеться в повідомленні.

Українська сторона СЦКК уточнила, що нині відбулася ротація російських представників у Спільному центрі. Попередні так і не змогли домовитися з бойовиками про припинення вогню, аби ремонтники виконали роботи.

"Свої завдання щодо надання можливості відновити об’єкти інфраструктури Донбасу чергова ротація російської сторони СЦКК не виконала. Керівництво ОРДО і ОРЛО продовжують блокувати надання гарантій безпеки дотримання режиму припинення вогню під час виконання ремонтно-відновлювальних робіт на критичних об’єктах цивільної інфраструктури Донбасу. Внаслідок халатної бездіяльності керівництва ОРДО і ОРЛО з кожним днем стає важче підтримувати у безпечному стані об’єкти підприємств підвищеної небезпеки, а також обслуговувати інфраструктуру населених пунктів під час опалювального сезону".

Залиште свій коментар

Вибір редакції