Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики не припиняють обстріли: в Авдіївській промзоні стріляють з мінометів

У "промці" не залишилося жодної цілої споруди.

На Сході за минуло добу один боєць загинув, двоє отримали поранення. Наглядова місія повідомила про декілька обстрілів із мінометів навіть на тих ділянках фронту, де начебто тиша. Про те, чим живе Авдіївська промзона, у сюжеті ТСН.19:30.

У промзоні Авдіївки після боїв не залишилося жодної цілої споруди. Коли у "промці" тиша, то відразу зрозуміло: можна ходити в повний зріст і нормальним кроком.

Тут майже немає людей, а присутність військових видають дроти зв'язку. Всі інші дроти обірвалися разом з мирним життям: втратили зв'язок стовпи, не стало струму в опорах. Але дріт приведе до людей

У 24-річного Андрія  ротація в авдіївській промзоні не перша. "Все знайоме, наче й не їхав звідти", - каже він і додає, що любить осінь. "Зеленка падає, добре видно ворога", - каже.

Відео Жодної цілої споруди, діряві стіни і заховані міни: ТСН побувала в Авдіївській промзоні

Наглядова місія повідомляє одразу про декілька обстрілів із мінометів. Бойовики продовжують гатити по позиціях наших захисників. Навіть на тих ділянках фронту, де начебто тиша, довіряти їй не варто, переконують бійці.    

Жодної цілої споруди, діряві стіни і заховані міни: ТСН побувала в Авдіївській промзоні

Найкраще видно Сашкові. Він споглядає ворога у перископ – так жартома називають трубу для спостереження виготовлену в часи Другої світової. Труба дає змогу роздивитися, з чого стріляє чи збирається стріляти ворог.

Кореспондентка ТСН Наталя Нагорна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції