Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики не пропустили школярів з окупованих територій на ЗНО

Для участі у тестуванні з цього предмету зареєструвалося 678 осіб.

Окупанти не пропустили школярів з окупованих територій на ЗНО з української мови.

Про це у Facebook повідомив заступник керівника Донецької обласної ВЦА Ігор Стокоз.

За його словами, на тестування зареєструвалося 834 особи, які живуть на непідконтрольній частині Донецької області. Тестування з математики складало 430 абітурієнтів, на українську мову і літературу зареєструвалося 678 осіб.

Про те, що дітей не випускають на КП "Гнутово" і "Оленівка", повідомили батьки учасників ЗНО. "Батьки стверджують, що вони бачили на блокпостах терористів списки з особливими помітками, згідно яких, їх дітей не пропустили на підконтрольну Україні територію", - додав Стокоз.

Для абітурієнтів, які з причини блокування не змогли скласти ЗНО, організують додаткову сесію. "Терміни проведення додаткової сесії не вказую, вони будуть доведені до зацікавлених осіб в інший спосіб, аби денеерівські посіпаки не скористалися цією інформацією", – наголосив Ігор Стокоз.

Як повідомлялося раніше, в Україні розпочалося ЗНО-2019. 21 травня абітурієнти мали тестування з математики, 22 травня - з української мови і літератури. У нинішньому році зовнішнє незалежне оцінювання для вступу у виші на бакалаврат складатимуть 355 тисяч осіб. Найбільше учасників ЗНО серед нинішніх випускників шкіл – 53,07%. 37,57% зареєстрованих – це учні закладів професійної освіти і 9,36% - випускники минулих років.

ВідеоЗНО з української мови та літератури: як готувались та чи хвилюються абітурієнти

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури вже складають цьогорічні абітурієнти. Цей тест є обов’язковим для вступу на всі спеціальності. Цього року на ЗНО з української зареєструвалися майже 350 тисяч людей. Біля одного з пунктів тестування вже чергує ТСН.    

ЗНО з української мови та літератури: як готувались та чи хвилюються абітурієнти

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції