Бойовики не пустили членів ОБСЄ у курортне Сєдове, назвавши його "прикордонною зоною з особливим статусом"

Терористи заявляють, що для в'їзду до міста потрібне отримати дозвіл від так званої "ДНР". 

У Донецькій області бойовики так званої "ДНР" заборонили членам місії ОБСЄ проїзд в напрямку населеного пункту Сєдове та заявили, що населений пункт є "прикордонною зоною, у якій діє особливий статус в'їзду-виїзду".

Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ.

"На блокпості, розташованому приблизно за 1,2 км на північний захід від підконтрольного "ДНР" смт Сєдове (33 км на північний схід від Маріуполя), озброєні члени "ДНР" знову зупинили патруль СММ і не дозволили йому проїхати далі дорогою в напрямку Сєдового, посилаючись на накази від своїх командирів", - йдеться у повідомленні.

Своєю чергою, пізніше того ж дня член "ДНР" у цивільному одязі на тому ж блокпості у Сєдовому зупинив інший патруль СММ та заявив, що для в'їзду у селище необхідно отримати попередній дозвіл від  "ДНР", оскільки Сєдове є "прикордонною зоною, у якій діє особливий статус в'їзду-виїзду".

Також зазначається, що незадовго після цього троє озброєних чоловіків у формі військового типу підійшли до патруля СММ.

"Вони відмовилися представитися і в агресивній формі вимагали, щоб спостерігачі залишили цей район. Патруль СММ поїхали з блокпосту", - зазначили у місії.

За даними місії, водії та пасажири, перед тим як проїхати через блокпост, заходили у розташоване поблизу невеличке приміщення.

Раніше повідомлялося, що до окупованого Донецьку прибула комісія Генштабу ЗС Росії з метою виявлення нецільового використання та розкрадання коштів, паливо-мастильних матеріалів і боєприпасів. Комісія також перевірятиме на корупцію командний склад підрозділів корпусу.

ВідеоНа Донеччині затримали головного козака так званої ДНР

Залиште свій коментар