Бойовики не випускають цивільних громадян з захопленого Комінтернового

За розповідями місцевих мешканців, заборону обіцяли зняти за кілька днів.

Цивільних громадян не впускають і не випускають з нещодавно захопленого бойовиками Комінтернового. Про це повідомляє кореспондент ТСН.Тижня Андрій Цаплієнко з посиланням на місцевих мешканців.

"Зв'язалися з жителями села. Вчора людей випускали. Розпоряджалася всім жінка. Сьогодні ситуація змінилася, і командир інший. Людей не впускають і не випускають. Правда, поводяться коректно, не загрожують, не грубіянять. Кажуть, що ще два дні будуть блокувати в'їзд і виїзд. Потім, - обіцяють, - ситуація зміниться", - повідомив Цаплієнко.

У селищі скрутна ситуація з провізією та питною водою. Напередодні до села завезли 30 буханок хліба. Мешканці Комінтернового кажуть, що серед загарбників і місцеві бойовики, і російські військові.

"Селяни просили цих "ввічливих людей" покинути село, мовляв, копайте свої окопи в полі. Але ввічливі кажуть: "Ми люди маленькі, у нас наказ". Спілкуються дуже дружелюбно. Окопуються капітально, надовго. Селяни бояться повторення Широкиного", - розповідає журналіст.

Бойовики зайшли до "сірого" Комінтернового 22 грудня разом із бронетехнікою. У селищі одразу почали шукати пусті будинки та укріплюватись, а спостерігачів ОБСЄ на територію не пустили. Бойовики одразу вдались до обшуків цивільного населення, а на переговорах щодо звільнення села - відмовились йти. Дороги до Комінтернового мінують.

Комінтернове, мапа АТО
ТСН.ua

 

Наш крайний блок пост перед Коминтерново. Связались с жителями села. Вот что они рассказывают. Вчера людей выпускали. Ра...

Опубликовано Andriy Tsaplienko 23 декабря 2015 г.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: