Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики передали Україні понад півсотні ув’язнених. Деякі роками відбували покарання без рішення суду

Більшість засуджених продовжать відбувати покарання на контрольованій урядом території.

Бойовики "ЛНР" передали на підконтрольну українському уряду територію 60 ув’язнених.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook український омбудсмен Людмила Денісова.

"Сьогодні (20 березня - прим.ред.) у містечку Щастя нам передали 60 засуджених, які перебували в пенітенціарних установах в окремих районах тимчасово окупованої території Луганської області, для продовження відбування покарання на підконтрольній уряду України території", - написала вона.

За даними Денісової, серед них четверо осіб, зокрема, жінка, перебували понад 9 років у пенітенціарних закладах на окупованій території Луганської області без рішення суду.

"Тобто, їхню провину не було доведено у законному порядку. Це є грубим порушенням їх прав на справедливий суд", - наголосила омбудсмен.

Окрім цього Денісова розповіла, що наступний візит до Луганської області заплановано на кінець квітня, коли також сподіваються забрати 60 ув‘язнених.

"Обговорила питання щодо можливості передачі нам засуджених, адреса реєстрації яких на території непідконтрольній українському Уряду або на території тимчасово окупованого Криму. Також акцентувала увагу, щоб перш за все було розглянуто звернення тих громадян, які спрямовано безпосередньо мені, як уповноваженому з прав людини в Україні", - резюмувала вона.

Сьогодні у містечку Щастя нам передали 60 засуджених, які перебували в пенітенціарних установах в окремих районах...

Опубликовано Людмилой Денісовой Среда, 20 марта 2019 г.

Нагадаємо, у лютому бойовики "ЛНР" передали Україні 33 засуджених. Раніше Денісова повідомляла, що майже 900 ув'язнених на території окупованих Донецької та Луганської областей просять перевести їх до в'язниць на підконтрольній території України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції