Бойовики підпалили кілька хат у Пісках після загибелі своєї вогневої позиції

Дата публікації
Бойовики підпалили кілька хат у Пісках після загибелі своєї вогневої позиції

Facebook/Serhiy Takhmazov

ТСН провела ніч на передовій позиції та відзняла так звану "тишу".

Безперервні обстріли з кулеметів, прильоти важкого калібру та вилазки ДРГ – цим заповнена ніч на передовій у районі селища Піски. Симфонія війни там починає звучати з першими сутінками, а уривається, щойно бойовики дістануть болісну відсіч і самі ж запросять перемир'я, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Мінські домовленості, життєві норми, людські – там не дотримуються взагалі. Вдень і вночі безкінечні обстріли-обстріли-обстріли", - констатує старший сержант Євген Карасьов. При появі журналістів десантники нарешті отримали дозвіл придушити вогневу активність ворога – і точку кулеметника накрили ПТУРом. Це на деякий час забезпечило спокій, але невдовзі противник захотів помститися.

З гранатометів бойовики поцілили у приватні будинки в Пісках

З гранатометів бойовики поцілили у приватні будинки в Пісках

Обстріли відновилися з іще більшою силою. Бойовикам вдалося підпалити декілька хат на околицях Пісків. Полум'я ширилося дуже швидко, тому військовим, окрім зброї, довелося братися ще й за відра. Вочевидь із розрахунком на ослаблення бойової міці ЗСУ з'явилася диверсійна група бойовиків. Прохід із флангу вдалося своєчасно помітити, і ворожий задум був нейтралізований. "Постійно підходять уночі – знайомитися. Ми кожного вечора з ними знайомимося", - іронізують військові.

Після чергової невдачі терористи запросили режим тиші, який ледве протримався до ранку. Такий сценарій, зізнаються армійці, у Пісках уже майже традиція. "Так завжди: вони його просять – вони його і порушують", - констатують українські бійці. Та додають, що до маневрів ворога вже призвичаїлися та відповідають завжди адекватно, не лишаючи тому шансів на успіх.

Кореспондент ТСН Євген Назаренко

Наступна публікація