Бойовики почали обстріл двох населених пунктів, які взяли під контроль ЗСУ

Терористи гатять по Травневому та Гладосовому.

Населені пункти Травневе та Гладосове, що розташовані в Донецькій обл., сьогодні, 28 листопада, з ранку піддаються обстрілу зі сторони бойовиків, повідомляється на сторінці прес-центру штабу АТО в Facebook.

"Ці дії НЗФ ОРДО розцінюються як чергова провокація дискредитації підрозділів ЗС України в АТО та недопущення спостерігачів місії ОБСЄ і представників ООН, які планували провести моніторинг гуманітарної ситуації та обстановки щодо порушень бойовиками ОРДО режимів "тиші" в зазначених населених пунктах," - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що ці обстріли ставлять під загрозу життя і здоров'я цивільного населення. Та демонструють бажання терористів сприяти подальшому загостренню конфлікту.

"Такі дії керівництва ОРДО свідчать про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту, демонструють небажання дотримуватися режиму припинення вогню та свідоме невиконання Мінських домовленостей," - вважають військові.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що протягом понеділка, 27 листопада, бойовики 22 рази гатили по позиціях українських військових. Внаслідок чого було пораненого бійця.

ВідеоІсторія жінки, яка втратила в АТО дитину і пішла сама воювати

Залиште свій коментар