Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики погрожували зброєю спостерігачам ОБСЄ біля місця загибелі своїх поплічників

Також представники моніторингової місії розповіли, що на місці події 5 журналістів з Росії.

Бойовики "ДНР" погрожували спостерігачам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зброєю під час огляду місця загибелі бойовиків на Донбасі.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ від 17 березня.

"Він (командир бойовиків, - прим.ред.) зажадав від членів моніторингової місії здати мобільні телефони та ключі від автомобіля лідеру патруля СММ і не рухатися, додавши, що його люди будуть стріляти в будь-кого, хто не послухається", - йдеться у звіті.

Також зазначається, що у понеділок,  16 березня на блокпості "ДНР" в селі Заїченко Донецької області командир бойовиків повідомив спостерігачам, що напередодні в цьому районі, в 500 метрах від блокпоста, протитанковою керованою ракетою було підбито військову вантажівку, що перевозила ліс. В результаті цього загинули двоє бойовиків, ще один був поранений.

Місія ОБСЄ прибула на місце події, щоб проінспектувати місце загибелі бойовиків, де також були помічені 15 бойовиків і 5 російських журналістів. Бойовики наказали спостерігачам віддати свої телефони та ключі від авто своєму головному.

"Усередині кабіни військового типу вантажівки з видом на захід були два сильно обгорілих трупи. Члени "ДНР" прибрали тіла і накрили їх, у той час як журналісти знімали. Лідер патруля був змушений піти з командиром в сусідній будинок. Там лідеру патруля показали залишки ракети, яка нібито потрапила у вантажівку", - відзвітували в ОБСЄ.

Окремо спостерігачі заявили, що їм дозволили продовжити рух лише через годину.

Нагадаємо, раніше в ОБСЄ нагадали, що анексія Криму Росією через рік не стала менш незаконною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції