Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики посилили пропаганду щодо отримання російського громадянства серед населення ОРДЛО

Серед місцевих жителів проводять роз’яснювальні роботи.

Російські окупаційні адміністрації активно пропагують отримання російського громадянства серед жителів ОРДЛО.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони України.

Так зване керівництво "ДНР" і "ЛНР"вимагає від органів місцевого самоврядування посилити роз’яснювальну роботу серед місцевого населення щодо отримання паспортів Російської Федерації.

Російські пропагандисти зобов’язують керівників районних адміністрацій агітувати місцевих мешканців, аби вони поширювали інформацію серед родичів і знайомих з підконтрольної України території про можливість отримання російського громадянства у разі приїзду для проживання на тимчасово окупованій території.

Мета таких дій - збільшення кількісних показників з надання громадянства Росії на окупованих територіях, повідомляють в Міноборони.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти, а згодом визнали їх незаконними

1 травня президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для окремих категорій громадян України. Зокрема, жителів окупованих територій і біженців з Донбасу і Криму.

8 травня Кабмін визнав незаконними російські паспорти, видані мешканцям окупованого Донбасу - насамперед Луганської та Донецької областей. У рішенні передбачений перелік так званих підрозділів, уповноважених РФ на видавання паспортів.

Відео Власникам російських паспортів на окупованому Донбасі можуть заборонити в'їзд до ЄС

Українцям, які отримають російські паспорти на окупованих частинах Донбасу, можуть заборонити подорожувати до Європи. Європейський Союз розробляє механізм, за допомогою якого в майбутньому зможе ідентифікувати такі паспорти та відмовляти в перетині кордону.  

Власникам російських паспортів на окупованому Донбасі можуть заборонити в'їзд до ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції