Бойовики примушують тисячі людей працювати у трудових таборах на Донбасі – ЗМІ

Доходи від примусової праці у таких таборах становлять до 500 тисяч євро на місяць. 

На окупованій частині Донбасу бойовики створили мережу трудових таборів, де ув'язнених примушують до безоплатної праці.

Про це повідомили правозахисники в ефірі радіостанції Deutschlandfunk, передає Deutsche Welle.

Зазначається, що доходи від примусової праці у таких таборах становлять до 500 тисяч євро на місяць. Ці кошти витрачають для фінансування  сепаратистів на Донбасі.

Своєю чергою, так звані уряди самопроголошених "ДНР" та "ЛНР" не відповіли на інформаційний запит щодо існування таких таборів.

Повідомляється, що правозахисники і журналісти зробили такий висновок з того, що у таборах на сході України утримуються до 10 тисяч ув'язнених. Багато з них не мали підстав для потрапляння у такі табори.

Таким чином частково йдеться про людей, яких засудили українські суди до позбавлення волі до весни 2014 року. Наразі ці люди або уже мали відбути терміни покарання, або до них мала бути застосована амністія чи інше пом'якшення покарання, як то ухвалювалось в Україні.

ВідеоБойовики не відпускають українських бійців, бо ті начебто не підлягають амністії

Окрім того, радіостанція опублікувала мапу із таборами. Як видно, вони розташовані на неконтрольованій Україною території Луганської області, зокрема, у містах Луганськ, Брянка, Алчевськ, Перевальськ, Петровське.

Нагадаємо, попри запити представники "Л/ДНР" не надали Україні інформацію про долю утримуваних 132 заручників. За їхніми словами, в самоназваних республіках утримують лише 69 заручників. 

Залиште свій коментар