Бойовики продовжують застосовувати артилерійські системи, калібр яких перевищує 100 міліметрів

З 18.00 до опівночі незаконні збройні формування 30 разів обстріляли позиції українських військ.

Ситуація залишалася напруженою

Ситуація залишалася напруженою / © ukurier.gov.ua

Увечері 25 квітня ситуація в зоні проведення Антитерористичної операції залишалася напруженою. З 18.00 до опівночі незаконні збройні формування 30 разів обстріляли позиції військових вздовж лінії розмежування, здебільшого із стрілецької зброї, повідомляють у прес-центрі АТО.

"На Донеччині неподалік населеного пункту Піски злочинці провели 8 обстрілів позицій сил АТО, 4 із них – із мінометів калібру 120 міліметрів. Мінометному обстрілу також були піддані позиції Українських військ неподалік Ленінського, Широкиного, Авдіївки та Майорська", - йдеться у повідомленні.

Також додають, що противник продовжував застосовувати артилерійські системи, калібр яких перевищує 100 міліметрів. Так, в районі Авдіївки бандформування відкривали вогонь із артилерії калібру 122 міліметри, а поблизу Майорська провели обстріли нашого опорного пункту із артилерії калібру 152 міліметри.

"На Луганщині в районі населеного пункту Щастя злочинці провели обстріл опорного пункту із бойової машини піхоти, а неподалік Станиці Луганської застосовували по наших позиціях автоматичні гранатомети", - повідомляють у прес- центрі.

У небі на Донеччиною над населеними пунктами Піски і Каменка були зафіксовані прольоти безпілотників противника.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie