Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики саботують початок відновлення мосту у Станиці Луганській – СЦКК

Окупанти не дають гарантій безпеки.

Бойовики незаконних збройних формувань на Луганщині саботують початок відновлення та ремонту зруйнованого мосту у Станиці Луганській.

Про це повідомляє Українська сторона СЦКК.

31 серпня окупанти відмовили у доступі до зруйнованої частини мосту представникам "Укртрансмосту", які мали вивчити ділянки мосту для визначення обсягів проведення подальших відновлювальних робіт.

Окрім того, на 1 вересня було заплановано демонтаж, розбирання та вивіз елементів конструкцій зруйнованого мосту, прибирання бар’єрного загородження, вивіз пошкоджених металевих конструкцій, а також прибирання будівельного сміття. 

Через Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ українська сторона передала бойовикам про готовність до виконання робіт, але отримала відмову щодо гарантій безпеки. 

"Блокування окупаційною адміністрацією робіт в Станиці Луганській в черговий раз свідчить про цілеспрямоване не дотримання збройними формуваннями Російської Федерації та їх найманцями своїх зобов’язань, пов’язаних з відновленням інфраструктури в даному районі", – йдеться у заяві Української сторони СЦКК.

Нагадаємо, 7 липня президент України Володимир Зеленський відвідав Станицю Луганську та заявив про наміри відновити зруйнований міст, через який люди перетинають лінію розмежування. На засіданні Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі в Мінську сторони домовилися про початок від 1 серпня робіт над розмінуванням прилеглої до мосту території. Утім, 4 серпня українська сторона повідомляла про неможливість почати розмінування біля самого мосту через відсутність гарантій безпеки саперам з боку проросійських бойовиків.

19 серпня українська сторона СЦКК повідомила про завершення розмінування на ділянці зруйнованого мосту в Станиці Луганській та оголосила готовність до початку демонтажу укріплень. Демонтаж розпочали в суботу, 24 серпня.

Відео У районі Станиці Луганської розбирають фортифікаційні споруди

По обидва боки Сіверського Донця в районі Станиці Луганської мали б потроху зникати потужні оборонні укріплення. Аби наступним кроком Україна почала зведення нової переправи через річку, що розділяє окуповані райони од решти країни. На вільній од окупантів стороні кипить робота.  

У районі Станиці Луганської розбирають фортифікаційні споруди

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції