Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики штучно створюють черги на КПВВ, що призводить до летальних випадків – командування ООС

Люди змушені у холодну пору року стояти годинами у черзі.

Бойовики ОРДЛО штучно уповільнюють процес пропуску громадян на контрольно-пропускних пунктах на лінії розмежування, що призводить до летальних випадків.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

"В той же час представники російських збройних формувань діючи в умовах грубого порушення прав людини, уповільнюють пропуск громадян через лінію розмежування та здійснюють накопичення людей і транспорту на тимчасово окупованій території України. Так, зі слів громадян, що слідували з тимчасово окупованої території України, прикордонникам зі складу Об’єднаних сил стало відомо, що минулої доби російсько-окупаційні війська здійснювали пропуск в пріоритетному порядку лише окремої категорії осіб", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що люди похилого віку, жінки та діти у холодну пору роки мусять перебувати в довжелезних чергах на блокпостах бойовиків.

У командуванні ООС також зазначили, що під час різдвяних свят спостерігається тенденція до суттєвого зменшення кількості осіб та транспорту, які перетинають лінію розмежування на Донбасі.

Щодо ситуації в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування Прикордонними підрозділами зі складу Об’єднаних...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Неділя, 6 січня 2019 р.

Нагадаємо, протягом 5 січня на пропускних пунктах в зоні ООС померли двоє людей: 65-річний чоловік та 79-річна жінка.

ВідеоЖиття на передовій: як живуть люди у звільнених від бойовиків селах на Сході

П'ятеро українських військових поранено від початку року на Сході. Більшість із них несли службу на Хуторі Вільному. Це так зване Золоте-4 на Луганщині. Влітку українська армія там закрипілась остаточно. І весь цей час там живуть люди. Без світла, та доступу до медикаментів. В магазин за продуктами вони ходять по кілька кілометрів пішки в сусіднє село. 

Життя на передовій: як живуть люди у звільнених від бойовиків селах на Сході

Залиште свій коментар

Вибір редакції