Бойовики та російські куратори вигадали новий спосіб зв'язку поміж собою

Щоправда, СБУ вже "накрила" один із таких каналів.

Одразу два канали несанкціонованого зв'язку бойовиків з російськими кураторами перекрили працівники СБУ. Підтримку бойовикам надавали комп'ютерники зі Слов'янська та Дніпродзержинська, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Вони обробляли міжнародні дзвінки за допомогою спеціальних програм та направляли їх до мобільних мереж українських операторів.

Один із затриманих – 25-річний житель Слов'янська. Він зізнався, що на таких послугах заробляв п'ять тисяч гривень на місяць. Зв'язок забезпечував понад півроку. Оголошення про цю роботу знайшов в Інтернеті. Каже, що така мережа діє в багатьох містах України.

"Поставив обладнання в себе вдома. Знайшов людину, котра пояснила, як заробляти на цьому. Для цього людина мені дала кабінет, логін і пароль. Незабаром я усвідомив, що мої дії призвели до зміни міжнародного трафіку та що він міг використовуватися бойовиками терористичних організацій", - розповів затриманий.

Напередодні СБУ викрила діяльність ІТ-компанії, яка фінансувала терористів "ДНР" і "ЛНР". Росіяни вели бізнес у Києві, а через платіжні системи переказували гроші на окуповані території Донбасу.

Два канали несанкціонованого зв'язку бойовиків з кураторами РФ перекрила СБУ

Підтримку бойовикам надавали комп'ютерники зі Слов'янська та Дніпродзержинська. Вони обробляли міжнародні дзвінки за допомогою спеціальних програм та направляли їх до мобільних мереж українських операторів. Один із затриманих зізнався, що на таких послугах заробляв п'ять тисяч гривень на місяць. Оголошення про цю роботу знайшов в Інтернеті. Каже, що така мережа діє в багатьох містах України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: