Бойовики та російські куратори вигадали новий спосіб зв'язку поміж собою

Щоправда, СБУ вже "накрила" один із таких каналів.

Одразу два канали несанкціонованого зв'язку бойовиків з російськими кураторами перекрили працівники СБУ. Підтримку бойовикам надавали комп'ютерники зі Слов'янська та Дніпродзержинська, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Вони обробляли міжнародні дзвінки за допомогою спеціальних програм та направляли їх до мобільних мереж українських операторів.

Один із затриманих – 25-річний житель Слов'янська. Він зізнався, що на таких послугах заробляв п'ять тисяч гривень на місяць. Зв'язок забезпечував понад півроку. Оголошення про цю роботу знайшов в Інтернеті. Каже, що така мережа діє в багатьох містах України.

"Поставив обладнання в себе вдома. Знайшов людину, котра пояснила, як заробляти на цьому. Для цього людина мені дала кабінет, логін і пароль. Незабаром я усвідомив, що мої дії призвели до зміни міжнародного трафіку та що він міг використовуватися бойовиками терористичних організацій", - розповів затриманий.

Напередодні СБУ викрила діяльність ІТ-компанії, яка фінансувала терористів "ДНР" і "ЛНР". Росіяни вели бізнес у Києві, а через платіжні системи переказували гроші на окуповані території Донбасу.

ВідеоДва канали несанкціонованого зв'язку бойовиків з кураторами РФ перекрила СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: